Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol/Honnan lehet venni olyan...

V8asbéka kérdése:

Hol/Honnan lehet venni olyan 2, vagy több csövű 71 centis vízipipa testet, ami szelepes?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy létezik olyan több csövű pipa, aminek nem kell fogni azokat a csöveket, amelyeket éppen nem szívnak (és mivel több csövű testem van most is, de elhasználódott az évek során, lecserélném valami ilyesmi szelepesre). Kérdés, hogy honnan tudnék venni ilyet?

2015. jún. 27. 11:20
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Általában nem a test, hanem a cső a ludas, többnyire van benne egy golyó, ami felfelé mozog, de lefelé zár. Viszont szerintem érdemes egy olyan csövet is tartani, ami nem ilyen, néha igazán jól jön, ha ki tudod fújni a csövet. Helyileg én a nagyobb, vízipipára szakosodott boltokat keresném ,egyből telefonon, hiszen tudod, hogy mit keresel.
2015. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, keresgélek kicsit!
2015. jún. 30. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!