Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb Marlboro?

Melyik a leggyengébb Marlboro?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi a konkrét neve? Ezüst, szürke vagy fehér?
2015. jún. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezüst van, de nem tudom, az-e a leggyengébb. Viszont ritkasz*r, nem bírtam elszívni 2 szálnál többet, mert nagyon rossz íze van (egyébként én aranyat szívok mióta cigizek, azzal sose volt semmi problémám)
2015. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ezüst, szürke vagy fehér?" ... az atlatszo. Ha tokeletesen atlatszo cigarettat szivsz akarmilyen markabol, az garantaltan fust es nikotinmentes. Olyan mint a leg-gitarozas :)
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dohanyzasban nem feltetlenul a nikotin a karos. Dohanyzas ugymond tokeletlen eges, ami szenmonoxiddal jar. A szenmonoxid roppant agressziv anyag, ratelepszik a hemoglobinra, aminek mint tudjuk az oxigen szallitasa lenne a dolga a kulonbozo szerveinkbe. Ha a szenmonoxid lefoglalja a hemoglobint, akkor az nem tud oxigent felvenni es szallitani, ami mint tudjuk eleg halalos szitu. Ezert is halnak meg a szenmonoxid mergezettek es azert nem elegendo ilyenkor friss levegot adni, mert egy szenmonoxid molekulat nagyjabol 300 oxigennel lehet kozombositeni.

Szerintem ne dohanyozz, egyaltalan nem eri meg jatszani az egeszsegeddel.

2015. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!