Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vaniliás Djarum jó cigi?...

Vaniliás Djarum jó cigi? Tényleg vanília íze van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja jó cigi,csak sajnos nagyon drága.

Megnyalod a szád szélét és mintha vanilliát ettél volna,érzed az ízét.

2015. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez a legjobb Djarum?
2015. jún. 29. 01:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem a legjobb

nézd meg a djarum mentholt ;)

na az a legjobb

2015. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

menthol? :o

Nem fura, hogy szegfűszeg+mentol?

nekem eddig a special volt a legjobb, vanilla semleges, inkább nőknek jó szerintem.

2015. jún. 29. 23:28
 6/10 A kérdező kommentje:
specialnak az illattától kiráz a hideg, de ha rágyújtok és beleszívok nagyon jó lesz minden
2015. jún. 29. 23:29
 7/10 anonim válasza:
legjobb, és egészséges is mert a szegfűszeg tisztítja a légutakat+menthol is nyugtató hatású
2015. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Biztos jó cigi (még nem próbáltam), és pár száltól senkinek nem lesz baja, de nem egészséges. Mivel a papír égésekor kátrány keletkezik, az bejut a tüdőbe, a szén-monoxid a vérbe, a nikotin miatt pedig rá lehet szokni ami hosszú távon káros. A mentoltól jobban kitágulnak a hörgők (elvileg ezért lesz betiltva a mentolos cigi). A szegfűszeg pedig nem hiszem, hogy annyira tisztítja a légutakat, hogy ezért megérje szívni. Szóval ki lehet próbálni, pár száltól, vagy egy doboztól nem lesz baj, de nem egészséges.
2015. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Djarumok közül a Cherry a legjobb, ez egyértelmű.

Egyik cigi sem egészséges, de én azt mondom, ha már cigizel akkor legalább élvezd!

2015. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze egyik sem egészséges, csak ne írjon senki olyat, hogy ez vagy az egészséges, mert a végén még valaki elhiszi.
2015. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!