Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le lehet még szokni valahogyan...

Le lehet még szokni valahogyan ilyen esetben a cigiről?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el dohányozni, először egy doboz Benson erdei gyümölcsös cigit vettem. Az elfogyott 1,5 nap alatt annyira kinálta magát. Ezt követően egy fehér West-et vettem ami szintén elfogyott 2-2,5 nap alatt. Megpróbáltam a mai napon cigi nélkül lenni, délig sikerült is, tovább nem. Le lehet még ilyenkor tenni valahogyan a cigit, vagy ez má azt jelenti, hogy kivánja a szervezetem s hozzászoktattam magamat teljesen? Jelenleg fehér Pall Mall-t szivok, ez nagyon gyenge, de ez is hiányzik egy idő után. Déltől már 4 szál fogyott el.


Minden segitő választ köszönök.


2015. júl. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb ha már most abba hagynád...

Ne tudd meg milyen drága az ha valaki rendszeresen dohányzik a te esetedben valószínűleg főleg mivel ahogy írtad is hát nem olyan kevés az amit elnyomtál...

Hagyd el, ne vegyél több cigit, hidd el tapasztalatból beszélek és egy hét alatt nem lehet rászokni a cigire...

2015. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megpróbálom elhagyni, akkor azt ami még van cigim elszivjam vagy hagyjam inkább a fenébe?
2015. júl. 2. 21:46
 3/8 anonim válasza:
az a baj veled,hogy akarsz cigizni,mert jó érzés,de tudod hogy káros,és drága ezért akarod letenni. velem is ez volt,csak 1,5 után raktam le kb. tényleg olyan jó érzés csak úgy ülni a lépcsőn virradó reggelen pizsamába,nézni a napot,és elszívni egy szálat.és ezt nem lehet pótolni egy limonádéval,vagy fagyival stb. ez különleges. azért az az egy hét nem olyan embert megpróbáltató idő,simán letudnád rakni,ha akarnád.
2015. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
égesd el.ne keress okot rá,hogy: ,,na még egyet,,
2015. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, ha leakarsz szokni.

Én olyan 3-4 hónapja vettem egy doboz erős cigit, előtte is dohányoztam immel-ámmal, de akkor kaptam rá. Olyan két hét alatt elszívtam azt a két dobozt, egy hétre abba hagytam, de már minden bajom volt, azóta dohányzom rendszeresen, egyszer két hétre abbahagytam, de aztán megint visszacsúsztam, szerencsére mostanában nem szívok túl sokat. Nagyon hamar rá lehet ám kapni.

2015. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

természetesen dobd ki a kukába a maradékot,

ne aggódj egy hét olyan kevés idő ugyanennyi alatt tul leszel rajta.

2015. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ne gyújts rá, keress valami más pótcselekvést.
2015. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd abba. El se tudod képzelni, hogy mekkora tortúra évek, évtizedek után leszokni. Nagyon meg fogod bánni, ha most nem hallgatsz ránk.


A dohányzás nem vicc. Vedd komolyan, amit mondunk. Nagyon sok szenvedéstől kíméled meg magad, ha most rögtön kidobod a maradékot és nem gyújtasz rá többé.


Tapasztalatból beszélek. Sokszor próbáltam leszokni, de soha nem sikerült, úgyhogy én már beletörődtem, hogy bagóval a pofámban fogok megdögleni, évekkel korábban és milliókkal szegényebben, mint kéne. Átkozom a felelőtlen fiatal önmagam.

2015. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!