Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hasonló cigit szeretnék venni...

Hasonló cigit szeretnék venni mint a Davidoff. Ami viszonylag erős, finom, és még a doboza is jól meg van csinálva. Viszont már kissé beleuntam. Szeretnék újítani kicsit. Milyet javasoltok?

Figyelt kérdés
Eddig bordó Davidoff-ot szívtam. 0,8 mg. Ehhez hasonlót szeretnék. De valami különlegeset. Érdekelne fekete hüvelyű cigi is. Milyen fekete hüvelyű cigi van Magyarországon?:)

2015. júl. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Feketének ott van a Djarum black (2090), meg azt hiszem van black devil is, legalábbis régen láttam egy srácnál, ennek nem tudom az árát. A davidoffhoz hasonló a dunhill (1070) szép a doboza, a legerősebb a fekete, én kéket szívtam, de nekem nem az ízlése, olyan seízű, az örök favorit a kék camel nálam.
2015. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Black devil sajnos nincs Magyarországon.


Én azt mondom egy jó piros Luckynál nincs jobb.

2015. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Pedig koleszban szokott egy srác szívni.
2015. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fekete dunhillt vettem végül. Szívtam már máskor is, de most valahogy nem felel meg az ízlésemnek. Ha ez elfogy akkor visszatérek a bordó Davidoffra. A fekete devilnek pedig utánajárok. Sose szívtam még fekete színűt. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2015. júl. 5. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Black Devil nincs Magyarországon (egyébként a márkanév Black Devil, nem simán Devil, a black nem a színét határozza meg :D). Attól még, hogy egyetlen ismerősöd szívja, nem jelenti azt, hogy árulják is Magyarországon. Elmész külföldre, veszel belőle több kartonnal, és már szívhatod is rendszeresen...
2015. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!