Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nekem mondani olcsó,...

Tudnátok nekem mondani olcsó, de viszonylag jó minőségű dohányokat? 40 grammos érdekelne.

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon olcsót, ami jó is, azt sajnos már nem fogsz találni. vannak 900 alattiak még egy-két márkából, de mondanom sem kell a minőségüket. igazából 900 és 1050 közé lehet tenni azokat, amikkel bukni nem lehet azért, de döntő többségben egy árkategória ma már minden dohány. primus blue, pallmall, tilbury, domingo, multi és camel dohányok egész jók, de ezek is súrolják vagy túllépik az ezrest.
2015. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
marlborro,camel,goldengate,primus,dunhill ezek alegjobbak
2015. júl. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-ik, ha mutatsz nekem dunhill dohányt és lenyelek egy égő cigicsikket :D
2015. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló jól mondja.

A Bensonéshedges, amíg 940- bevezető áron ment, elég jó volt, de már az is 1000. A sima, nem puffasztott barna szofi is szívható,940-ért, natúr ízű, de hamar kiszárad. Szerintem még a kék multi éri meg a legjobban, ha nem bírod az erőset.

2015. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Házi dohány :')
2015. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!