Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzek gyakran cigi szagot?

Miért érzek gyakran cigi szagot?

Figyelt kérdés
Senki nem dohányzik a családból, az összes ablak zárva van, de ennek ellenére elég gyakran intenzíven érzek cigi szagot. Mintha valaki mellettem dohányozna, pedig egyedül vagyok a szobámban.

2015. júl. 17. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakinek a szelleme él ott, ő cigizett egykor életében. Nem viccnek írtam. Láttam hasonló dokumentum filmeket.
2015. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha társasházban laksz, akkor beszivárog az ablak és az ajtó résein is, nálunk is sokszor van cigiszag, van aki az előtérben dohányzik.
2015. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet mindkét verzió is.
2015. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

De ilyen intenzíven érezném a szivárgást? Nem dohányzok, de akkor is.

2015. júl. 17. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki a családból dohányzik titokban. Egyébként, aki nem dohányzik, annak a minimális szag is bántja az orrát.
2015. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nyakamat tenném arra, hogy senki sem dohányzik!

2015. júl. 17. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha panelban laksz, akkor a fürdőszobán keresztül szivárog át - leht olyan szomszéd, aki WC-zés közben gyújt rá.
2016. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!