Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ettől ugye nem szoktam rá?...

Ettől ugye nem szoktam rá? Többi lent.

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ,és rossz társaságba keveredtem ,és az egyik haverom kínált cigivel mondtam ,h nem..Eltelt pár óra (amúgy ilyen koncert féleségen voltam) .. Ittam alkoholt , de ez a dolog 1 évben egyszer van ,amúgy nem fogyasztok alkoholt és nem is fogok rendszeresen! De a lényeg az ,h utánna ,Nemtudtam mit cselekszek ,és elszívtam 1 cigit ,és már 2-3 napja hányingerem ,van .. Ez attól van mert kívánja a szervezetem ?? Tudom most mindenki be fog szólni ,meg is értem, de a társaság rántott bele ,és az alkohol után nem tudtam mit csinálni.. Válaszokat előre is köszönöm szépen !

2015. júl. 20. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj, ennyitől nem szoktál rá.
2015. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Öcskös, ugyan így jártam 8.-ban az osztálybúcsúmon. XD

Életemben akkor ittam alkoholt először, jól leitatattak és mivel még előtte soha egy kortyot nem ittam, nagyon hamar megütött, főleg a tűzőnapon.

Minden bajom volt, forgott a világ, mindenki cigizett, egyszer egyik osztálytársam félrehívott, a kezembe nyomott egy fél szálat, gőzöm nem volt arról, hogy mit csinálok elvettem beleszívtam egyet de nem tüdőztem le, aztán "De jusson le a tüdődbe" na Mégegyszer, "Így se jó, vegyél rá egy levegőt". Ezt eljátszotta, azt hitte a kismocsok, hogy rosszul leszek. De nem is köhögtem, nem is volt hányingerem, nem fájt a fejem. Szédültem vagy 20 percig, kérdezgetett mindenki 2 percenként"Jól vagy?"

Bazi jó volt. XD Én meg full részegen bólogatok, hogy "igen, jól"

Nem nagy büszkeség, de ezt nem hagyhattam ki!

Lényeg: Utána pár napig bennem volt, hogy "cigi,cigi" de aztán eltűnt, azóta se szívtam egy slukkot se, nem szoktam rá. :D Szóval ha nem folytatod akkor te sem fogsz rászokni!

UI.: Bocs a helyesírási hibákért, telorol vagyok.

2015. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nm gond.. én meg 4-5 somersby után 38fokban gondolhatod :-D:-D:-D
2015. júl. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!