Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudom. Mit tegyek?

Nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos,13 éves lány vagyok, és decemberben elment a nagypapám nagyon hiányzik és szomorú vagyok miatta :(

elkezdtem cigizni,de csak ilyen alkalom attán.

És most ott tartunk,hogy teljesen elegem van,nagyon sokat sírok,a suli sem megy valami nagyon jól,és megint cigiztem.

És még a nagypapámon kívűl más is van a családban ami megvisel,és éjszakákat sírom át,suliban is. ideges vagyok.

Ma is egy szál cigit elszívtam. tudom nem jó,de nem tudok gondolkozni amikor csinálom :-(

életkedvem is alig van... teljesen megváltozott minden.

mit tegyek? :'(


2010. márc. 5. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
kösd fel magad.
2010. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. márc. 5. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapi emléke örökké a szívedben él. Tudod senki sem örök életű. Nekem nagymamám halála tett anno padlóra, de tudtam nagyon sokat törődtem vele a beteg ágyánál és ez megnyugtató érzés volt. Szedd össze magadat, mutasd meg elhunyt nagypapidnak, hogy szorgalmasan tanúlsz és nem fogsz mindig sírni,mert ezt ő sem szeretné, hogy az unokája tönkretegye magát miatta. Amit írtál a családodbanmás is megvisel. Nem vagy még felnőtt, de nem vagy már kisgyermek sem, a cigivel nem oldassz meg semmit.Ha nem boldogulsz egyedül mégsem lezárni és feldolgozni a lelki fájdalmaidat fordulj az édesanyádhoz.
2010. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem meghalt nagymamám egy fél éve, 4 hónapja apám lebénult, és 3 hónapja a legjobb fiú barátomat veszítettem el autóbalesetben, a kezeim között halt meg .

rászoktam a cigire elmegy naponta féldoboz. inni is szoktam, na persze azt csak alkalomadtán, nem rendszeresen . állandóan sírok, minden sz*rságon elérzékenyülök .. egy ideig vagdostam is magam, amig a barátok észhez nem téritettek .. kivagyok készülve idegilieg, lehet az a baj, hogy másoknak ezt nem mutatom, hanem magamba folytom ..


beszélgess olyan emberekkel, akikben teljes mértékben megbízol, gondolkozz mielőtt csinálsz valamit, hogy nagypapád szeretné-e ha ilyeneket csinálnál ..

túl kell esni rajta, nem teheted tönkre magad ..

sok sikert és részvétem .. :/

2010. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :(
2010. márc. 5. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolhatnál arra hogy ha így látna a nagypapád milyen szomorú lenne.

szedd össze magad, meg a barátaidat és tereld el a figyelmed, szórakozz kicsit, tanulj, élj rendesen. szomorkodhatsz meg sajnálhatod is magad, de azzal se neked nem lesz jó se másoknak és semmi nem fog változni. inkább nevess akkor is ha rossz kedved van, nehéz de jó módszer.

2010. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet sajnos nem örök, de mint, ahogy már írták az emléke örökre megmarad benned.Próbáld meg a bánataidat kibeszélni a családodnak, barátoknak.Hallgass vidám zenéket és legyél optimista.Ne add fel!Soha!Előtedd egész élet!Fel a fejjel!Sokan szeretnek téged.Szerinted ők szenvedve akarnak látni téged?Hát biztos, hogy nem.Legyél boldog!Mindenki elmegy egyszer.Ez az élet rendje!Jó éjt és vigyázz magadra, ne csinálj hülyeségeket!!!
2010. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...
2010. márc. 5. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom,közhely,de:majd az idő megoldja minden bánatod,csak adj magadnak!Addig is kitartást és nyugodtan tedd azt,amivel leginkább túléled a napokat,Ha ez a cigi,akkor szívd nyugodtan.
2010. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

baromság, hogy az idő megoldja, na mind1.

szerintem vigyázz magadra, a papád is biztosan ezt szeretné

2010. márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!