Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Először szívtam elektromos...

Először szívtam elektromos cigit, nem kellett volna köhögnöm?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egyszer sem szívtam se cigit se nem vizipipáztam se nem ecigiztem. Nem volt semmi bajom. Mintha évek óta dohányos lennék. Vagy az ecigitől nem köhög az ember akkor sem ha először próbálja?

2015. júl. 27. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne füst.
2015. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ceri ***** válasza:
Lehet tőle köhögni ha jól letüdőzöd -illetve ha rosszul- de ez bármivel előfordulhat, inhaláló gőz is irritálhat.
2015. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

E-cigizek, előtte soha nem cigiztem, csak egyszer amikor kipróbáltam, azzal se köhögtem mikor tudoztem.

Lehet érzékeny a tüdőd, nem vagy asztmás? Vagy lehet csak simán hirtelen jött a 'füst'.

2015. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok asztmás. De úgy írsz mint ha azt írtam volna hogy köhögtem. :D Vagy rosszul értelmeztem?
2015. júl. 30. 10:14
 5/6 anonim válasza:
Tudőzted?
2017. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mintha évek óta dohányos lennék."

Csak beképzeled magadnak. Nem vagy te még dohányos. De ne is akarj az lenni. A dohányzás az függőség.De az e-cigizés is függőség.

2017. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!