Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leteszem a cigit biztos...

Ha leteszem a cigit biztos hízni fogok?

Figyelt kérdés
egy éve cigizek kb,fél másodszorra csinálom az insanity-t,szerintetek ha rendszeresen mozgok heti 6x,plusz odafigyelek a kajára hizni fogok?Ez az egy ami visszatart:S

2015. aug. 3. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű ha sokat mozogsz nem lesz gond.
2015. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eléggé el vagyok keseredve,majdnem 30 kilós fogyás után rettegek a visszahizástól,kiderült asztmás vagyok,ugy hogy muszáj letennem mig nem késő
2015. aug. 3. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Általában azért híznak el, mert pótcselekvésként nasiznak :) Bár a dohányzás kicsit felpörgeti az anyagcserét egyesek szerint, de sok dohányos inkább cigizik kaja szünetben, mint eszik, így ez is lehet.


Ha sportolsz, ne félj ettől. Hidd el, sokkal többet nyersz, ha leszoksz a cigiről, mint esetleg átmeneti pár kiló.

2015. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre,hogy jobban kivánom az édeset a cigitől:D igy se vagyok vmi vékony,mióta ottkellett hagynom a munkahelyem a betegségem miatt (poros vegyszeres helyen dolgoztam,az orvos eltiltott az ilyen helyektől :(),azóta hiztam vagy 3kg-t,de izmosodtam is ami mondjuk jó:D Bocsi a sok rizsáért:D
2015. aug. 3. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes a dolog. Ez az életmódodtól függ.

Életmód: Megfelelő étkezés!

Megfelelő edzés!

Odafigyelsz a kajára nem azt jelenti, hogy szart eszel és abból keveset.. hanem egyél jót és abból eleget.

Ugye, jobb jól lakni és mégse hízol?

Edzés: 6x mozgás sok.. elég 4-5

Ez is függ attól, hogy hány éves vagy, dolgozol/tanulsz. Mennyi szabadidőd van..

Ha hirtelen kezdel el mozogni.. az néha csak többet árt mint használ. Főleg ha olyat amit nem szeretsz.. mert abba fogod hagyni.


Pontos terv kell ide.. mert 30 kiló hamar vissza csúszik ha minden össze esküdik ellened és te feladod.

2015. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A súlyomat már tartom 4 éve,sajna munkanélküli lettem:( ugyh elég sok a szabadidőm... am 22 éves lány vagyok
2015. aug. 3. 22:59
 7/10 A kérdező kommentje:
A mozgást fokozatosan emeltem:) előtte nehéz fizikai munkát végeztem,ugyhogy hiányzott a mozgás:) amugy imádom csinálni:)
2015. aug. 3. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sporoltsz és figyelsz az étkezésre nem lesz gond!
2015. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 4. 00:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata irja le,szivesen elolvasom:)
2015. aug. 4. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!