Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 évesen dohányzom, alkalmank...

14 évesen dohányzom, alkalmanként. Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Nem az a fajta aki mindenféle rosz társaságokba belekeveredik. Az átlagnál sokkal érettebbnek tartom magam. Nagyon komolyan gondolom a tanués és az életet is! Nagyon fontos az eglszségem, és régen mindig elítéltem aki dohányzott, és sosem értettem miért csinálják. Most én is ugyanezt csinálom. Alkalmanként szoktam cigizni, de van amikor 1-2 hetet végig:/ Általában pattintós cigit szívok. Kérlek, értelmes válaszokat adjatok:) Köszönöm!
2015. aug. 10. 09:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És bocsi a helyesírási hibákért. Siettem:D
2015. aug. 10. 09:41
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

14 évesen nem sem okos, sem érett. Ha az lennél akkor még pattintós cigit sem szívnál. Ha érdekelne az egészséged akkor nem dohányoznál még pár szálat sem. Ha most nem állsz le vele, akkor nem adok 2 évet, és erős dohányos leszel. (napi 1 doboz)

Nem csak, hogy nem egészséges, de ronda látvány, és büdös is leszel. Ki a fene fog veled smárolni ha a szád olyan lesz mint egy hamutartó? Olyan büdös??

14 évesen csak az ostobák gyújtanak rá.

2015. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon árt az egészségnek, ezért jobb lenne ha mellőznéd.
2015. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném hogy az ostobák gujtanak rá 14 évesen. A legtöbb gyerek akkor kezd el inni és cigizni mert ki akarnak próbálni mindent. Nem ostobaság hanem kiváncsiság. Aztán nyilván vagy rászokik vagy nem.

Én is akkor próbáltam ki. soha nem szoktam rá. sok évig cigiztem de ilyen heti 1 szál meg ilyenek.

mostmár nem cigizem régota.

de ez elég ritka. a legtöbb ember rászokik, én is azt ajánlom most hagyd abba amig nem késö.

a büdösség is, na meg iszonyu pénz.abbol sok értelems más dolgot is tudnál venni.

2015. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit fent írtál, csak rizsa.

Az előzőhöz csatlakozom: ne cigizz, mert rá fogsz szokni!

Ha most meg tudtad a lelkiismeretednek engedni, hogy egészségtelen dolgot csinálj (márpedig te nem akarsz) akkor később is fogsz kibúvókat találni, hogy ne hagyd abba.

Sok sikert!

2015. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bármilyen másik cigitől, ami nem pattintós attól szédülök, nem jól érzem magam hányingerem van. Pattintóstól semmi bajom sincs.
2015. aug. 10. 10:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Igaz hogya pattintós cigi károsabb a simától?
2015. aug. 10. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen hogy a mentolos cigit betiltják mert károsabb.Aztán mégse tiltották be... szerintem kamu mert ha annyira a károsság miatt aggodnának betiltanák a cigit.
2015. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az átlagnál sokkal érettebbnek tartom magam."


Minden butuska fiatal kislány ezt gondolja magáról.

2015. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy idő mikor kívántam a cigit lb 2 évig, pedig elotte sose gyujtottam rá, előtte elítéltem Mindenkit aki dohányzott, aztán megfordultam. Haverommal szórakoztunk párszor ilyen hülyeségeken, pl fűszert tekertünk be és azt szívtuk, kipróbáltam a rendes cigit is, egy ideig szórakoztam ezzel aztán egy nap rádöbbentem, hogy nincs semmi értelme az egésznek, káros, drága, büdös, stb.

Sok osztalytarsamat vegig néztem, sárga ujj, bűzlő száj, bűzlő ruha, stb.

Átgondoltam, hogy mit csinálok és leálltam.

Azóta egy slukk sem, Max e-cigiből.

2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!