Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb dohány?

Melyik a leggyengébb dohány?

Figyelt kérdés
Töltöm a cigit és szeretném tudni hogy a narancssárga Sopianae dohánynál van e gyengébb és hogy az melyik?

2015. aug. 14. 10:15
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem mond már hogy az erős...:o

Ha club hüvelyt használsz akkor szánj rá egy kis pénzt és vegyél Sopiane hüvelyt.Lehet hogy drága de sokkal jobb mint a többi én még nem vettem de pár napja adott haverom kék Sopiane dohi (Sopiane hüvely en is kek dohit szivok csak meg a masik huvelyemnek megvan a fele) de sokkal jobb volt mint a club vagy primus hüvely...nem volt a vége olyan h marja a torkom vagy keseru stb...

2015. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sopianae dohányt Sopianae hüvelybe töltök csak érdekelt h van e ennél gyengébb..
2015. aug. 16. 12:41
 3/4 anonim válasza:
Konkrétan en nem tudok...de vegyél Primus White hüvelyt nagyon nagyon gyenge lesz az a cigi...100db os huvelyből 4-5db ot toltottembe szinten kek sopianae dohival...1-2 százas nem sok erte probald ki(nekem nem jott be mert tul gyenge volt)
2015. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jah azon a 4-5 szálon kivul nem is toltottem be tobbet...ment a kukaba:).(ki felejtettem az elozobol)
2015. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!