Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet közterületen cigit tölteni?

Lehet közterületen cigit tölteni?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem csinálok itthon elég cigit, és mondjuk kint az utcán előveszem és lövök egyet (sima normális cigi, nem füves), akkor azért nem büntethetnek meg, ugye?
2015. aug. 23. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért büntetnének meg?
2015. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Duns parton ültem egy padon és a csávó odaszólt hogy itt nem lehet cigit csinálni..
2015. aug. 23. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Más dolgába is tilos itt belepofázni" - ennyit kellett volna válaszolnod. Közterületen ott cigizel, ahol akarsz.
2015. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tiltja. Kötözködő barmokat meg az élteti , hogy mindenkinek beszóljanak,nem kell velük törődni.
2015. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 10inchhero ***** válasza:
100%
mutasson egy cikkelyt, ami kimondja, hogy a Duna parton tilos cigit tölteni. Csak tölteni akárhol lehet szerintem, maximum a szemetelés részéért szólhatnak (pl étteremben, lehullik egy kis dohány, vagy ilyenek) Ettől függetlenül szabad téren elég merész, elviszi a szél :D
2015. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem büntethetnek meg. Ezer éve töltök parkokban és padokon, volt már, hogy járt arra rendőr, a legkevésbé sem érdekelte. Csak ahogy felettem is írták, a szemetelésre ügyelj.
2015. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tekerni szoktam (sima cigit!).. igazából mindenhol.. nekem még egyszer sem szólt senki..
2015. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!