Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pajzsmirigyemen van egy...

Swagie Joker kérdése:

Pajzsmirigyemen van egy daganat, orvosom szerint jóindulatú, a fülorrgégész pedig azt mondta ne foglalkozzak vele, továbbiak lent?

Figyelt kérdés
Már kb.3hónapja jobb oldalt a pajzsmirigyemnél van egy göb megnyomom nem fáj nincs meg átmérője 2centi és csak akkor látni ha bal hátra elhajtom a fejem.Kifáradok vért is pumpál mert szok lüktetni de nem fáj,időnként 3-4naponta nyomó érzés van ott.Lehetséges ,hogy a fülembe víz ment és ott a gond csak már annyira behalucinálom ,hogy nagy baj van.17/f most leszek 18 haverokkal elmegyünk bulizni és ha iszok vagy cigizek az gondot jelenthet?nem vagyok folytonos dohányzó,de állítólag a heti 1-2szál károsabb mint a napi

2015. aug. 27. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A dohányzásnak semmi köze nincs ehhez.

Én amúgy azt javasolnám, hogy a biztonság kedvéért nézesd meg egy másik orvossal is, hogy ő is megerősítsen benne, hogy biztosan jóindulatú.

Aztán majd írjál, hogy mi lett veled végül, kiváncsi vagyok:)

2015. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!