Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ítéli el elsőre a...

Miért ítéli el elsőre a legtöbb erős dohányos az E-cigit (Elektromos Cigaretta)?

Figyelt kérdés

E-cigit szívok, rendesen lehozott a síma dohányzásról és megkönnyebbült az életem. Leszoktatni nem tud de helyettesíteni igen.

Nah. 3 éve használok e-cigit, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem büdös, fogakat nem rontja, kátrányanyagok nem jutnak a tüdőmbe, függönyre, plafonra, olcsóbb sokkal stb.. Tehát mint egy síma cigi, minden rossz dologtól megszabadítva. Rengeteg embernek ajánlottam már, kölcsön adtam ismerősöknek de azt mondták hogy nem jó....

Nem tudtam elképzelni hogy miért.. Elsőre kicsit tényleg bonyolult de bele lehet tanulni. Pl. Azt kéne elfelejteni hogy nem kell hurrikánt átszippantani az e-cigin. Amm este van 3 óra, bocsánat a fogalmazási vagy hejezsirazsi hibákért. Tehát ha van itt ember aki kipróbalta már az e-cigit és utánna visszaszokott a rendes cigire, hogy miért nem volt jó? De ha van itt aki az e-cigi oldalát erősíti, akkor az megtenné hogy elmondja ő is a véleményét/felhasználói tapasztalatait mindkettő cigaretta típusról?



2015. aug. 30. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez neked így összejött, akkor ürülj neki. Sok káros hatást kiküszöbölsz így (kátrány, egyebek), de így is nikotinfüggő vagy.


Sajnos nekem nem jött be. Nekem nem a nikotin hiányzik, hanem a füst :( Van, hogy pár hétig nem gyújtok rá, de szeretem a friss dohány szagát, ami ugye e-cigiben nincs. Viszont az áporodott cigi szagot már nem bírom.


Nem bonyolult, hanem más. Én pl. kifejezetten félek, hogy valami meglódul, és a tömény nikotintól mérgezést kapok.


[link]


[link]

2015. aug. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 moonlightsentinel ***** válasza:
Én is vettem, de ha szívom az e-cigit, csak egyre inkább kívánom, hogy rágyújtsak egy rendes cigire :( Pont az a füstös íz hiányzik belőle, amitől cigi lesz a cigi, nekem semmit nem ért.
2015. aug. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát akkor ez van.
2015. aug. 30. 09:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah elfelejtettem.. E-cigitől elég nehezen lehet mérgezèst kapni. Kicsit matekozni kell a saját súlyoddal illetve a nikotin mennyiségével, és meg fogod tudni hogy mennyi az az adag.
2015. aug. 30. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

E-cigitől még soha senki nem kapott mérgezést, pedig szívják már pár millióan a földön.

Nekem egy ismerősöm azt mondta, neki hiányzik a cigi meggyújtás-elszívás-elnyomás rituáléja. Nem vagyunk egyformák... nekem nem hiányzik sem a cigiszagú füst, sem semmi más. Ez tényleg csak akarat kérdése, aki akar, az minimális erőbedobással át tud szokni. Aki nem akar, az meg sose fog.

Egy éve e-cigizek.

2015. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!