Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kék bond-nál csak a piros az...

Kék bond-nál csak a piros az erősebb?

Figyelt kérdés
már egy ideje ilyet szivok, de most talan valami erősebb kellene. és nem tudom, van e még a piros és kék közt valamelyik. szürge gondolom nagyon gyenge..
2010. márc. 11. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
ne haragudj,én nem akarlak Téged kioktatni,de még erősebbet??én kb.egy féléve szoktam le és én is mindig a legerősebbet akartam szívni.egyre inkább ráébredek,h a cigaretta mennyire iszonytos méreg+gusztustalan is...és egyre többször teszem fel magamnak a kérdést,h akkor miért szívják/(szívtam)az emberek,ha tudják,h ezzel ártanak saját maguknak.Még egyszer ne haragudj,tudom,h nem ez volt a kérdésed,és elég pofátlan vagyok,de mi lenne,ha inkább a gyengébb cigaretta felé kacsintgatnál?:)(de ez csak a saját véleményem)
2010. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem haraxom. 20 éves vagyok , 5 éve cigizek. gyengével kezdtem, de szivtam mar piros west-et, ami a legerősebb volt. aztan visszatértem nagynehezen a kékhez. ugy érzem, ha erősebbet szivik, akkor kevesebbszer fog kelleni a cigi, kevesebbet fogok szivni. tudom hogy csak egy ideig, de addig is kevesebb lesz.
2010. márc. 11. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor drukkolok,h így legyen és egy nap talán teljesen le tudj szokni.:)
2010. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Bond-ok között igen, a legerősebb.

De van nála erősebb cigi is.

2010. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

nincs a kék és a piros között másik.

a szürke nagyon gyenge

2010. márc. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. márc. 12. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a piros ld-t
2010. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!