Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16-25 év közöttiek! Ti hány...

16-25 év közöttiek! Ti hány szál cigit szívtok el egy nap alatt?

Figyelt kérdés

hány éve cigiztek?


kort is írjatok légyszi!


17/F

én: 15 szálat/nap


2015. szept. 5. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Én nem cigizek, szóval egyet sem. 17/F.
2015. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-.- minek ir, aki nem cigizik ? :D

En egyebkent kb 13-15szal/nap. 23 vagyok, 16evesen kezdtem.

2015. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok. kb 3 éve dohányzom és kb 1-2 doboz megy el egy héten. a napi mennyiség változó. van, hogy 2-3 vagy 5-6.
2015. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

5 éve cigizek,napi 10-12szál

19/L

2015. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
3-4 hónapja cigizem, most 3-4 száll a napi adagom 19/F
2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

25/F


Nyolc éve cigizek általában 30-40 szálat szívok el egy nap. Kivéve az allergiaszezont, (mint most) akkor kb. tizet, mert amúgy is alig kapok levegőt.

2015. szept. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

0-5 szál között, ha bulizok, akkor nyilván többet :D


18L és 4 éve

2015. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Engedjétek meg, hogy ezúton GRATULÁLJAK minden dohányosnak!


A dohánygyárak meg jól lobbiznak amellett, hogy minél több ember tegyenek füstös nyomorékká. Nekik CSAK A PÉNZ számít, a TE egészséged árán. A fiatalok meg nagypoénból, bandázásból gyújtanak rá és észre sem veszik, hogy 5-10 év alatt kőkemény dohányosokká válnak és egy valag pénzt szórnak el a semmire. Semmire? Ja, nem! Az egészségük tönkretételére, ha már a sok rossz minőségű élelmiszer nem rombolna eléggé. Szánalom!! Amíg ez a Bolygó forog, addig mindig lesz kit rászoktatni...


Anyám nagyon akar, de képtelen leállni a bagóval, pedig nagyon árt neki. :((


Én voltam olyan erős, hogy ki sem próbáltam. Erős? Dehogy is! Abszolúte nem érdekelt e téma. Voltam annyira okos gyerekként, hogy lássam, hogy az egy nem jó dolog.


Mondj egy példát, ami miatt megéri rágyújtani!



[link]

2015. okt. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mivan? En kiprobaltam a cigit de nem jott be, egyszer majdnem ra is szoktam, kb egy hetig szivtam minden nap egy-egy kicsit es ereztem h kivanom, de azt mondtam hogy NEM!


Ez egy fa*zsag! Nem tudom mi a rakert szivja ennyi ember ezt a szart.. habar lehet pont a tudorakert. Meg a zsebnek sem jo.. ha minden nap elsziv egy dobozzal az ember es 1000 ft egy doboz akkor az 30e ft csak kibszot cigire... meg ingyen sem szivnam mert az egeszsegnek sem jo.


Es aki azt hiszi h 100% termeszetes azt ki kell hogy abranditsam sajnos, mivel a cigi leginkabb vegyszerekbol all ossze, amelyek megadjak a szinet, szagat, texturajat meg az izet. Na meg olyan vegyszert is kevernek hozza amelytol hamarabb es jobban fuggo lesz az ember. A nagy kulfoldi cegeknek kb. 1 dollarba kerul 1000 szal cigi!! Ezt nem gondoltatok volna, mi?


Es ne higgyetek hogy a nagy gorek, akike a cigigyar azok szivjak ejjel-nappal.. ok tudjak mi az a sz*r es pontosan ezert nem szivjak. :)

2015. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenki tök rövid választ írt, olyat meg még véletlenül sem említett senki, hogy szerinte a cigi 100%-ban természetes összetevőket tartalmaz, úgyhogy nem értem mire fel írjátok ezeket a faxxságokat.

Nem tudom, lehet ti nem így vagytok vele, de engem annyira nem érdekel ki mit kezd az életével, nem látom értelmét annak, hogy ti itt szidalmazva lebaxxxátok az embereket. Komolyan, mit érdekel titeket?

2015. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!