Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség a sima letüdőzé...

Mi a különbség a sima letüdőzés és a tüdőre szívás között? Illetve melyik a legolcsóbb és a legdrágább cigi és mennyi az áruk?

Figyelt kérdés

A sima letüdőzés ugye az, hogy beszívom a számba a füstöt és miközben kiveszem a cigit/kinyitom a számat, veszek rá szájon át egy levegőt, így lejut a tüdőbe. Valameddig lent tartom, aztán füst ki. Én így szoktam szívni.


A tüdőre szívás az, hogy nem a számba, hanem egyből le a tüdőbe szívom? Próbáltam néha így szívni, de annak ellenére, hogy már kb. 3-4 éve rászoktam, ez a módszer nekem túl erős. Tudom, károm a dohányzás és le kéne szokni, de ha már cigizik valaki, akkor melyik módszernek van több "értelme"? Ki hogy szokta csinálni?


Mennyi a legolcsóbb és mennyi a legdrágább cigi? Én most vékony zöld színű mentolos Bondot /Philip Morris az új neve pár hete/ szívok, ez olyan 6/0.5/6-os erősségű, és 950 Ft egy doboz.


Gondoltam, hogy kipróbálom valami egyéb ízesítettet - pl. vaníliásat, epreset -, de nem tudom, hogy azok mennyire erősek, illetve milyen árban lehetnek.



Amúgy tudom, le kéne szokni, én magam sem örülök neki, hogy rászoktam. De szerintem senki nem boldog attól, hogy rászokott...


2015. szept. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy tüdőre szívás. A legdrágább cigi márka a djarum. A legolcsóbbak a p20 hungária meg ilyenek.
2015. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs különbség.
2015. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 5. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az olcsóságra hajtasz akkor tekerd.. nekem ízre is jobb mint a töltött/ bolti (sőt azokat szinte rosszul esik elszívni.)

Nekem egy cigicsomagom 1480..(40g-os zöld domingo(1100ft) energy szűrő +2db kis energy papír(zöld)) napi 10szálat szivok kb átlagban és 1,5hetet kibír..:)

A legolcsóbb az passz, a legdrágább a djarum.. előre töltöttben de van 40g-s dohány is 3000körül.. nem emlékszem a nevére de kaptam egy szálat..és nagyon furcsa de kellemes íze van.. full adalékanyag mentes.:)

2015. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!