Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó cigi a Sobranie Cocktail?...

Jó cigi a Sobranie Cocktail? Ki szívott már ilyet? Tapasztalat, vélemény róla? Ukrajnában beszerezhető? Mennyi az ára kb?

Figyelt kérdés
Sobranie,Cocktail,ár,beszerzés,milyen,íz,vélemény,cigaretta

2015. szept. 6. 00:22
 1/2 Crisopher ***** válasza:
Nem hallottam még róla. Amúgy én ha új cigit akarok kipróbálni, akkor bemegyek a dohányboltba, kiválasztok valami szimpatikusat, és veszek egy dobozzal magamnak. Azt elszívom, és akkor kiderül, hogy jó volt, vagy nem volt jó. Ha jó volt, veszek máskor is, ha nem, akkor nem. Neked is ezt tudom ajánlani, hogy próbáld ki. Igazából mondhatják, hogy jó, vagy nem jó, de neked kell érezned, mert mindenki másfajta cigit szív, és lehet, aki gyengét szív, az túl erősnek találja, aki erőset, az túl gyengének.
2015. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja ez igaz...

Csak azért kérdezem mert ez egy különleges cigi szóval nem mindennapi aztán kipróbálnám,csak a beszerzését nem tudom megoldani

Közel van az ukrán határ onnan biztos lehetne hozni...

2015. szept. 6. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!