Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivar erősebb mint a cigi?...

A szivar erősebb mint a cigi? És ha igen, mennyivel? Mi a különbség? Állítólag sokkal!

Figyelt kérdés
(ne nézzeteke hülyének, nem értek én ezekhez)
2010. márc. 12. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Erősebb a szivar igen, erősebb a füstje.

A jó minőségű szivarban csak dohány van(nem apróra vágott) és dohánylevélbe van betekerve. Nincs semmi adalékanyag, mint a cigikbe.

A szivart nem tüdőzzük le, csak pöfékeljük. Vannak ízesített szivarok is, ezek kisebbek szoktak lenni, vaníliás, kávés, whiskeys, stb...

2010. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Egyszer haverom megkínált szivarral, persze letüdőztem automatikusan, de nem éreztem erősnek(a sodort cigi számomra sokkal ütősebb). Nem tudom, hogy milyen márkájú/minőségű volt.. Vagy maga az íze miatt nem kell letüdőzni, úgy nem érvényesül annyira az íze?
2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!