Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 alatt Budapesten melyik...

18 alatt Budapesten melyik boltban lehet venni cigit?

Figyelt kérdés

Van ahol nem kérik el a személyidet és anélkül is kiadják?


Tudom, hogy káros. Nem kell ilyen megjegyzés.



2015. szept. 24. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Sehol, te kis szaros..

Majd ha elmúlsz 18 éves, akkor vehetsz, addig meg old meg úgy, ahogy akarod..kis majom..

2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre inkább ne írj semmit
2015. szept. 24. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan.
2015. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyikben sem, nem mernek reszkírozni az eladók.
2015. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hivatalosan nincs. De hallottam hogy van ahol lazán veszik és elnézik
2015. szept. 24. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem én vagyok az első, de kérdésedre válaszolok. Nem fog tetszeni: Mivel súlyos büntetés fenyegeti azt a boltot, ahol kiszolgálnak fiatalkorút, így valószínűleg sehol.

Más: Ha írok neked egy boltot (de nem teszem), akkor végigutazod a várost? Mondjuk utazol két órát azért, hogy korai és fájdalmas halálod előmozdítása érdekében lépéseket tegyél?

2015. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
De hallottam hogy van ahol lazán veszik és elnézik - igen, ilyen lehet. Csak tudod azok a fránya ráksejtek sem nézik a személyit. De ne pusztulj el, elég ha majdani gyermeked lesz lesz csökött pl., vagy nem is lehet, mert nem lesz hozzá matéria.
2015. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

A francnak akarjátok megmenteni... maga döntött így, akkor meg kit érdekel, sárga rigó fülemüle, dögöljön meg aki hülye.


Majd ha meg rákos leszel, akkor se feledkezz meg a napi 1 doboz cigiről, rendben?

Viszont legalább menő leszel a haverok szemében, és az idegességet is ezzel tudod kordában tartani....

Nem is értem, hogy aki nem dohányzik, az hogy képes nyugodt maradni (köztük én is) bizonyára ez valami természetfeletti dolog bennünk.

2015. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
A dohánybolt előtt bárki vesz neked,mert aki szintén dohányzik,az nem kezd erkökcsőszködni. Nyilván a nemdohányosokban megszólal a bűntudat,pedig ezzel senkit nem állít meg a dohányzástól. Mindenki mindenhez hozzájut, ha akar. (pl a drogok mijdenki számára tiltottak,de mégis bárki hozzájut, aki azt akarja)
2015. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Szúrópróbaszerűen menj be egybe,és próbáld meg.

Mit tudnak csinálni? Semmit. Max. kiküldenek és mész a következőben.

Garantálom,hogy elég hamar fogsz találni ilyen helyet,ugyanis én egy nagyvárosban lakom,ahol kb. 10-ből 6-ba tuti kiadják,csak jó helyre kell menni.

2015. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!