Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki tud nekem szerezni...

Valaki tud nekem szerezni Black Devil cigarettát, úgy hogy Miskolcon venném át? Nem muszáj Black Devil, csak fekete legyen.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek lesz születésnapja, és már nagyon rég óta szeretne fekete cigarettát, és gondoltam megpróbálok neki szerezni, hátha. Az a lényeg, hogy fekete színű legyen a hüvely. Ha tudsz nekem szerezni, és miskolcon át tudnám venni, azt nagyon megköszönném :)
2015. szept. 27. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Djarum Black-et, az is teljesen fekete. Magyarországon is árusítják, kétlem, hogy Miskolcon ne lenne.
2015. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy még jobb hírem, lehet kapni fekete Pegasus cigarettahüvelyt bármelyik dohányboltban (szénszűrős, nagyon jó minőségű) abba beletöltöd azt a márkájú dohányt amit a barátnőd legjobban szeret, és így nem csak, hogy fekete cigit kap, de te magad készíted el neki, ami szerintem személyesebbé teszi az ajándékot. Esetleg kartonpapírból csinálsz hozzá egy dobozt, és ráírsz valami szépet, tuti el fog olvadni. :D
2015. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!