Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa valóban károsabb...

Vizipipa valóban károsabb lenne, mint a cigaretta? Nem napi de pl heti rendszerességről van szó

Figyelt kérdés
Annyi cikket olvastam már...Szerintetek?

2015. szept. 27. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy karosabb,bar a fene tudja ,hogy mibe vannak beaztatva mondjuk ugyanez igaz a cigire is. De a vizipipanal nem szivod a katranyt a papirbol a cigivel ellentetben es a viz megszuri a fustot is egy bizonyos szintig.
2015. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem károsabb, ez csak kifogás..
2015. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti rendszereséggnél sokkal egészségesebb, mint cigizni.
2015. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
31%

Hat most eltekintek atol h te heti rendszeresegel akarsz pipazni!

Ugyan annyira karos ha nem karosabb a pipazas! Azt nem tudom h az asvanyi ko mien mertekben karos mert azt .eg nem probaltam csak vizipipa dohanyal.

Egy pipazas ami 20-60 percig is tarthat, az alat az udo allat 100-200 cigi slukal er fel. Egy szivas atlagban 3 masodperc. A tevhitel ellentetben sem az uvegben levo folyadek (viz, tej, capy stb...) sem a cso nem szuri ki a fustbol a nikotint se a szenmonoxidot. Tehat a pipazas is okoz fugoseget (a te esetedben nem tom de kitudja). Na nagyjabol ennyi de ha boveben erdekel wgy csomo ilyen weboldal foglalkozik a temaval!

2015. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!