Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki próbálta már az 1 kg-...

Valaki próbálta már az 1 kg- os dohányt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 1 kg os dohányt de nem tudom milyen. Mennyire hasonlít a boltban vásárolható dohányra? Könnyű vele tölteni? Milyen íze van? ... Még annyi hogy az elektromos töltőről mi a tapasztalatotok? Milyen gyorsan lehet vele tölteni? Előre is köszömöm a válaszokat!:)

2015. okt. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

1kg-os dohány is más, és más. Szóval ki lehet fogni jót, rosszat. Nekem pont ez volt a bajom vele, egyszer sikerült egy rosszabb darabot vásárolnom, 1kg meg marha sok, kidobni kár, elszívni kellemetlen.

Töltés szintén fajtától, és mázlitól függ. Kaptam már száraz porosat, meg tökéletes állagút is. Porosra morzsolódottat rohadt nehéz tölteni.


Elektromos töltőkből az olyanokat amik 50.000,-ft alatt vannak, felejtsd el. Kényelmetlen a használata, hangos, nem is annyira gyors, és csomó cigit el lehet vele rontani. 4 félét próbáltam, mind szar volt. Még az 50.000ft-ossal is voltak bajaim.

Helyette nézzél, és vegyél karos cigitöltőt, ha lehet fémet. Na az iszonyat bejött nekem. Ha hozzászoksz, jó gyorsan lehet vele tölteni, és tökéletes cigit lehet tölteni vele. Két baja van: Drága, és elég nagy helyet foglal.

2015. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én egy 3800 ft s elektromos töltőt néztem... Akkor lehet hogy meggondolom :D
2015. okt. 12. 20:57
 3/3 erika baran válasza:
szeretnék vásárolni 1 kg dohányt valaki esetleg cimet?
2018. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!