Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 1 e-cigit nagyon amatör vagyok ebben szerinted ez megéri? : [link]

2015. okt. 8. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az általad nézett készülék, épp hogy elmegy.

Több mint valószínű, hogy ha beválik az e-cigizés maga, akkor nagyon gyorsan keresni fogsz egy komolyabb készüléket, egy jobb kazánnal.

Szerintem mielőbb veszel, tisztázni kéne egy rakat dolgot, itt is, meg magadban is.


1. Mi a célod vele, miért gondolkozol egy e-cigi megvételén? Mi az ami ösztönöz?


2. Mennyit dohányzol jelenleg?


3. El tudod képzelni, hogy egyből tüdőre szívd? Vagy inkább legyen olyan mint a hagyományos cigi, egy kis lég ellenállással szájból tüdőre?


4. Későbbiekben szeretnél esetleg felújítható kazánnal szórakozni? Azaz saját fűtőtekercset tekerni ellenálláshuzalból, kikísérletezve a számodra leginkább megfelelő tekerést, majd vattát belehúzni, levágni, stb.

Vagy inkább közel áll hozzád az, hogy 2-3 hetente beletekersz egy új gyári patron, amit a boltban veszel 800-1000ft-ért darabját, s akkor nem kell vele szórakozni?


5. Mennyi a keret?

A keretet attól függően kell növelni, vagy csökkenteni, hogy mi a célod vele. Pl. ha most napi 1 dobozt szívsz, akkor egy kis matekkal kijön ez: 1000,-Ft x 30nap = 30.000,-Ft

Én pontosan így csináltam, elhatároztam, hogy akármilyen is az e-cigi, 1 hónapig mindenhogy ki fogom bírni vele, aztán ha nem jött be, akkor legfeljebb visszaváltok hagyományosra. Így 30.000,-Ft-ot szántam rá, és alaposan utánaolvastam mit érdemes. Bőven kijöttem ennyi pénzből, és már bőven letelt az 1 hónap, és eszemben sincs visszaszokni a hagyományosra.


Viszont úgy érzem, ha egy ilyen olcsóbb max 10.000,-Ft-os szettet vettem volna, végigszenvedtem volna azt az 1 hónapot.

2015. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!