Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa! Egy 37cm-es pipára...

Vízipipa! Egy 37cm-es pipára nem lenne túl nagy egy normál Vortex kerámia?

Figyelt kérdés
A mini változat jobb lenn? És még egy kérdés lenne, nem akarok külön írni : nagyon nehezen megy össze a víztartály és a test, gyakorlatilag nem lehet teljesen összenyomni, mindig billeg, dől (egyszer sem dőlt még le, csak félek hogy egyszer csak megborul). Lehet valamit kezdeni ezzel? A gumit vagdossam óvatosan meg?

#vízipipa #szén #kerámia #Vortex #Hookah #Shiazo #Top Mark #normál kerámia #mini kerámia
2015. okt. 11. 11:50
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
Hát, a Top Mark eleve nem a minőség csúcsa, én nem gányolnám, akkor egyszerűbb összedobni rá 7-10k-t és venni egy rendes darabot. (Olyan 15k-ig az Aladinok elég jók, nekem 2 éve bírja, eddig kerámiát és csövet cseréltem, de amíóta nem mossuk a kerámiát forrón, azóta azt sem kellett.) Szerintem pont elbírja a normál Vortexet, de valószínűleg a minivel sem jársz rosszul, ha annyival olcsóbb, megérheti.
2015. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!