Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik dobozos cigaretta a...

Melyik dobozos cigaretta a legerősebb? (ami kapható a legtöbb dohányboltban)

Figyelt kérdés
Régóta nem dohányoztam, és most olyat szeretnék venni, ami rendesen beüt, szóval jó magas a nikotintartalma.

2015. okt. 16. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott megmondják.


A Davidoff Classic-nál a névleges nikotin: 0.9 mg, de sokkal jobban üt mint a sárga Camel, ami igaz csak 0.8 mg. De 0.1mg különbségnél meglepő, hogy inkább másfélszer olyan erősen üt. A dohány minőségétől, és érés hosszától is függ. (Nem beszélve a kémiai anyagoktól amiket belekevertek a dohányba.)


Ha régóta nem dohányoztál, nem ajánlom egy doboz Davidoff Classic elszívását, mert róka lesz belőle.


Én 3-4 havonta, 2-3 hónapra vagyok kemény dohányos. Nekem nyugis helyről, zűrzavaros városba ingázás miatt.

2015. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Djarum 10 1 10-es, sok helyen kapható de meg is van az ára...
2015. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Értem. Én ritkán dohányzom, van, hogy 1-2 hónapig napi egy-kettőt, aztán van, hogy utána hónapokig nem szívok.

Eddig piros lucky strike-ot, piros marlobro-t, sárga és kék camel-t szívtam.

Ízre milyen a Davidoff Classic?

2015. okt. 16. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Piros Gauloises. Már a kék is erősebb mint a többiből a piros, úgyhogy képzelheted... :D
2015. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Davidoff Classic nagyon jó.

Én amíg itthon minőségi volt a Marlboro, pont pirosat szívtam.

Davidoff Classic ízre: Hát ez így nehéz leírni, erősen aromás, olyan mint italban egy jó brandy. Egyáltalán nem karcos, sőt inkább selymes!!!

2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen kipróbálom.
2015. okt. 16. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Piros Gauloises vagy Gitanes.
2015. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ijj-ijj válasza:
A fekete Dunhill azt hiszem 9 1 10 es
2015. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A piros Gauloises 6mg nikotin, a kék Gauloises pedig 10mg nikotin állítólag. De nagyon gyenge a piros Gauloises.
2015. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!