Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Felsorolnátok pár érvet az...

Kells kérdése:

Felsorolnátok pár érvet az e-cigi mellett? (Nikotinmentes liquidben kell gondolkodni)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, (igen, tudom, még fiatal ehhez) és meg vagyok veszve azért, hogy vegyek egy elektromos "cigarettát". Biztos van olyan, aki hasonlóan áll a dologhoz, mint én: Meg szeretném venni, de a szüleim nem biztosak abban, hogy nekem nem lesz-e ettől bajom: Ezért szeretnék pár olyan érvet, ami az eszköz mellett szól. (orvosi, biológiai, tudományos cikkek linkelői kíméljenek) Megvenni pedig azért szeretném, mert próbáltam már ezt is, és a vízipipát is: Imádok "füstölni" (gőzölögni :D)

2015. okt. 22. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs benne égéstermék (kátrány), a liquidben lévő aroma és glicerin bomlik vízzé, ezért amit szívsz, az csak pára.
2015. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!