Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek jó ötlet az ha...

Szerintetek jó ötlet az ha újra rágyújtok mert nem tudom eldönteni hogy az első cigizés után mit is érzek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 19:24
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Addig szabadulj tőle, míg képes vagy ezt megtenni! Ne gyújts rá.
2015. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezen gondolkodsz es kozbe eszre sem veszed hogy elkezdtel rafugni es az beszel beloled
2015. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet.
2015. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Én mikor először kipróbáltam, akkor csak egy slukk volt azt se tüdőztem le, így nem tudtam, hogy jó e avagy sem. Éreztem az ízét ami nem volt se jó, se rossz. Néhány hónappal később szintén egy slukkot szívtam, megpróbáltam letüdőzni, és nem volt kifejezetten rossz de jó se. Én biztos vagyok benne, hogy rá fogok még gyújtani, de biztos, hogy nem szokok rá. Én nem biztatlak arra, hogy gyújts rá, de le se beszéllek róla. Próbálj meg ne rászokni, de egy száltól semmi bajod nem lesz.
2015. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!