Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó 18 alattiak! Honnan...

Dohányzó 18 alattiak! Honnan szerzitek be a cigit?

Figyelt kérdés
Szent fazekak kíméljenek!:D
2015. nov. 7. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha bementek,akkor mivel/hogyan próbálkoztok,hogy ki is adják?
2015. nov. 7. 18:08
 2/7 anonim válasza:
91%
Nem igazán adják ki, ha csak nem nézel ki idősebbnek. Ha van 18 éves vagy 18 év feletti barátod, ismerősöd akkor őt megkérhetnéd.
2015. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- megkérik az egyik idősebb haverjukat, hogy vegyen nekik

- megkérnek valakit a bolt környékén, hogy vegyen nekik

- van egy-két hely, ahol ha idősebbnek nézel ki, akkor nem kérnek személyit, bár ez ritka

- vesznek a Borároson csempészcigit


De az első kettő a leggyakoribb.

2015. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

nekem kiadják, 16 vagyok.

amúgy töltöttet szívok, lassan 3 éve.

apám vesz egy csomag 40 grammos hungáriát, meg club hüvelyt, itthon töltögetjük, kettőnknek elég 1 napra :D

(ő 25 éve szívja)

2015. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Devil in the mirror válasza:
100%

nekem 13 évesen is kiadták :D igaz hogy akkor kb 16 évesnek néztem ki, de kiadták :)

amúgy most, 17 évesen mindenhol kiadják nekem. ha megkérdezik hogy láthatnak e személyit akkor azt kell mondanod, hogy persze, odasétálsz a pulthoz és mondod a cigit amit kérsz miközbe a táskádba turkálsz és mikor már levette a polcról a cigit akkor mondd, hogy nincs nálad, de már tényleg elmúltál 18, és akkor még magyarázhatod röhögve h nem hiszi el h 18 vagy, akkor meg kiadja mert lusta lesz visszatenni a cigit a polcra :) (saját tapasztalat, nálam már bevállt)

2015. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmúltam már 18, de régebben sosem kértek személyit tőlem, maximum megkérdezték, hogy elmúltam-e már 18, én meg rávágtam magabiztosan, hogy igen, és ennyi volt.
2015. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt a rohadt. Egy 40 grammos 1 napig. Az kemeny.
2015. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!