Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha én a cigi dohányba egy kis...

Ha én a cigi dohányba egy kis törött borsot teszek es azt elszivja bárki akkor lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis miért tennél ilyet?
2015. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tud furcsán hangzik....

De kisérletezni hogy hogyan lenne jobb.

2015. nov. 11. 05:04
 3/4 anonim válasza:
Én egyszer kamillát töltöttem egy cigibe, elszívtuk haverommal, semmi hatása nem volt csak nagyon rossz íze. De utàna minden ciginek ilyen rossz íze volt pedig csak egy olyat csináltunk.xd
2015. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huuuu. Egyszer haverommal naluk pialtunk este. Es ugye akkor a pia utan a cigi az kell.

De elfogyott a cigink. De volt meg egx kis cigipapir meg szurő mert neha tekejuk ha nagxon sporolunk avy valami. Es hat dohany nem volt igy szetneztunk a konyhaba es talaltunk majorannát. Hát az ize nagxon szar volt de fustolt. Nem lett bajunk. Probald ki a szegfuszeget. Darabold fel es ugy toltsd bele a cigibe.

2015. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!