Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vettem egy vizipipát, de...

Vettem egy vizipipát, de vhogy nemjó, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Multkor egy társasággal kipróbáltam a vizipipát, és nagyon megtetszett, jó volt az íze, meg úgy jól is esett pipázni. Rá pár héttel vettem egyet énis, de vmi nem passzol. Egyáltalán nincs jó íze, és ahogy szívom, ilyen fekete porszemcsék (talán széndarabkák) maradnak a számban. Nem tudjátok, mi lehet a baj?
2010. márc. 21. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez meg milyen kérdés, előző?... Gondolom még sose próbáltad. Pff.
2010. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

a szívócsövet soha ne mosd ki vízzel mer fém részek vannak benne és be fog rozsdásodni és akkor ezekután télleg csak rozsdát fogsz szívni!!!!!!!!!!! amugy olyan 1évente érdemes lecserélni csak ezt a szívócsövet mer elhasználódik meg rossz izü lesz tőle a füst.


ezzel a kis golyóval én nem csináltam semmi különösebbet csak kicsit megtisztogattam aztán onnantól kezdve jó volt.

2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én mindig meleg vízzel mosom (kb 3 havonta 1x), és egyáltalán nem rozsdásodik jobban. Évente úgyis cserélni kell - ahogy mondtad.


15/L

2010. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

add el valakinnek ha nála jó akkor te basztad el és tudsz venii a pénzből 1 másikat ha nála se jó akkor meg ő se ért a vizipipákhoz. Vagy akár youtube ott minden fennvan nézd meg h más h csinálja.


de akár spermabankba is mehetsz és összetudsz szedni 1 másik pipára

2010. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!