Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha röntgenezik egy ember...

Ha röntgenezik egy ember tüdejét hogy megállapítsák tüdőgyulladása van-e, akkor látszik hogy szívott-e már el cigarettát?

Figyelt kérdés

Csak azért mert a legjobb barátomnak lehet hogy tüdőgyulladása van,és fél hogy a szülei megtudják hogy

1 hónapja még cigizett.


2010. márc. 23. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ja!mióta dohányzól és mennyit?
2010. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem látszik, nem tüdőgyógyász vagyok, de azt tudom, h csak akkor veszik észre, ha tracheaoedema van jelen, de nem valószínű, hogy kialakult már.
2010. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mar hogyne latszana a tüdön, hogy az egy dohanyos, vagy nem dohanyos tüdö. A dohanyos tüdeje szürkebb, mint a nem dohanyzoe lenyegesen vilagosabb. Az enyem leginkabb egy odeegett piritosra hasonlithat kb, tiz evig bagoztam, de mar lettem. Most az tudom, hogy meg legalöabb tiz ev kell, hogy ne hajlamositson semmire a bago.
2010. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, na ezt borzaszto ertelmesen leirtam. Szoval. Tiz evig cigiztem, es most letettem, es kell legalabb tiz ev, hogy elmondhassam, hogy a bago nem hajlamosit semmire. En sem vagyok tüdögyogyasz, de egy evig tüdö osztalyon dolgoztam apolokent, es meglatszik a tüdön, hogy egy dohanyos, vagy egy nem dohanyos tüdö e.
2010. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
itt nem évekről van szó, nem cigizhetett sokáig, mert fiatal, ha fél, h a szülei megtudják, nem szívhatott sokat, mert akkor nem tudta vna magától abbahagyni.
2010. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed megmondják, de igazából leszarják mert sok meló megnézni.
2010. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy 2-3 hónapig,max 6 szálat,és állítólag nem tüdőzte le.
2010. jún. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!