Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Piros dudor a szájpadláson....

Piros dudor a szájpadláson. Ez lehet szájrák?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja dohányzom, naponta 1-2 szál, van úgy, hogy pár nap ki is marad.
2010. márc. 23. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy az elején sokáig nem tüdőztem le.

Viszont csak pár napja tűnt fel, mivel nem fáj.


Tudom, hogy baromság volt így dohányozni, csak van egy alkoholista apám és azt hittem könnyebben el tudom viselni, ha szívok. :S

Édes Istenem, mekkora barom voltam. :/


16/L

2010. márc. 23. 19:54
 2/9 A kérdező kommentje:

Vagyis nem tudom letüdőztem e.

Úgy csináltam, hogy beleszívtam a cigibe és utána az orromon szívtam a levegőt, de közben nyeltem is a füstöt. Vagy valami hasonló.


Én marha .. :(

2010. márc. 23. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ne szomorkodj, nem az szerintem, napi 2 száltól főleg nem. Lehet szájrák, de ha az is lenne, az nem a dohányzástól alakult ki szerintem...
2010. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
de neeem, tuti nem szájrák:D
2010. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Az is lehet, hogy valamivel felsértetted. Pl. kenyér héjával is lehet vagy bármivel... (friss kenyérre gondolok, amikor törik és vág mint az üvegszilánk).

Ha 4-5 nap alatt nem múlik menj vele orvoshoz, lehet valami gyulladás, fertőzés is. Biztos nem szájrák, de ezt vedd figyelmeztetésnek és szokj le a cigiről.

Az én apám is alkoholista és nagyon nehéz vele, de hidd el a cigi nem megoldás.

Régen én is cigiztem, de leszoktam. Nem tett könnyebbé semmit sem. Tanulj, hogy hamar el tudj otthonról költözni és legyen munkád. Addig meg bírd ki valahogy.

2010. márc. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem az!

Szerintem is felsértetted valamivel, vagy megszúrtad a fogkefével. Biztos, hogy nem szájrák.

2010. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem szajrak szerintem, ne aggodj. Talan valamivel felsertetted valoban, mint ahogyan a többiek is irtak, de nem tudom tudtad e, hogy a herpesz virus a szajpadlason i s okozhat kicsi holyagos sebeket. Akar herpesz is lehet. En viszont nem sajnallak, hogy kicsit megilyedtel, mert ez jo lecke volt, talan egyel kevesebb gyerek fog raszokni a bagora:-)
2010. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Afta.nekem is szokott lenni néha.elsőre én is megijedtem.
2010. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok :)

Már 1 hete nem szívtam, amikor pedig eszembe jut, akkor a számra gondolok és arra, hogy megéri ez nekem egy ostoba ember miatt, hogy büdös legyek és lélegezni se tudjak?

Most elkezdtem futni esténként, amikor látom, hogy közeledik és ütni akar, mire pedig hazaérek fel sem ismer.

Arra az esetre pedig, ha napközben szeretnék rágyújtani vettem két golyót, amit forgatni kell. Elvileg ez is leszoktat :)


Köszönöm a válaszokat. Egyébként olyan, mintha múlna el \o/

2010. márc. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!