Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok szeretnék egy...

15 éves vagyok szeretnék egy vizipipát megvan rá a pénzem is csak?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el a szüleimnek persze néha dohányzom haverokkal ha elmegyünk valamerre szórakozni de amúgy semmi.Egyébként mindkét szülöm dohányzik 14 éves kora óta.És még nem is dohányt szeretnék vele szívni hanem vízi pipa követ ami meg tudtommal semmilyen káros hatással sincs rám nézve

2015. dec. 26. 19:16
 1/6 anonim válasza:
Eléjük állsz és azt mondod, hogy szeretnél magadnak egy vízipipát. Érvelni is tudsz mellette, mivel semmi bajod nem lesz tőle(nem tartalmaz nikotint, és más káros anyagot).
2015. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
így igaz :) köszönöm
2015. dec. 26. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
mondtam apámnak de azt mondta hogy a lakásban füstölgés nem lesz.... és azt is hogy ezek vezetnek a füvezéshez
2015. dec. 26. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos a mértékletesség.
2015. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont ezaz én max havonta 2x-3x venném elő akkor is társasággal össze ülnénk a haverokkal beszélgetnék elszívnánk egy tömést és ennyi
2015. dec. 27. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a mai szülőket, szerintem azt is érdemes világossá tenni, hogy a vizipipának semmilyen drog-szerű hatása nincsen, sőt (ahogy mondták a többiek) jóval enyhébb mint a cigi. (Pláne kővel).


Nyugodtan mondd meg nekik, hogy kb. két-három hónap alatt károsítod annyira az egészséged vízipipával ha mindennap tolod (amit szerintem nem fogsz :)) mint ők egy doboz cigarettával.

2015. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!