Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem engedik szüleim a vízipipá...

Nem engedik szüleim a vízipipát pedig pipa kövvel csinálnám házon kívül, azt hiszik füvezni akarok vele pedig meg se fordult a fejembe mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A vízipipa is káros.
2015. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom de csak akkor használnánk ha barátaim átjönnének
2015. dec. 27. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha szülői engedély kell a vízipipához, akkor talán semmilyen dohánytermék nem kellene még neked.
2015. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor is káros, ha csak néha használod a barátaiddal :)

Nyilván a szülők az ilyet nem támogatják.

Na meg nekünk is van ismerősünk, akinek a fia már mindent összeégetett a szénnel. Erre sem vágynék :)

2015. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem de a bátyámnak engedték 16 évesen hogy dohányozzon nekem meg ezt nem engedik meg pedig én is 16 vagyok most
2015. dec. 27. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:
értelmetlennek tartja nem értem mert a bátyámnak értelmes volt a cigaretta
2015. dec. 27. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj két évet.
2015. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érvelj. Egy használható vízipipa minimum 5000 forint. Ha füvezni akarnál akkor 2500-as zöldből, 350 forintos smoking papírból, és egy akármilyen 1000 ft-os dohányból meg tudnád oldani. Jóval kevesebb pénzből tudnál kb egy hónapig napi szinten füvezni, mint megvenni egy vízipipát.


Tehát ha füvezni akarnál (mint ahogy tudjuk, hogy nem akarsz) akkor azt olcsóbban és egyszerűbben oldanád meg.

2015. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!