Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eve cigiből melyik az, aminek...

Eve cigiből melyik az, aminek a szálain szép minták vagy nem tudom mik vannak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
jajjj régi szép idők ^^ nemtudom van e külön neve, de jó nagy a doboza,mert vastag száló de kb 2szer akkora mint a sima:D és amúgy észreveszed mert a doboza is olyan szép mintás :)
2010. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne szívj cigit, mert rákos leszel (és emellé lesz majd nehéz légzés, gyakoribb légúti fertőzések, méhnyakrák...). Le kellene szokni. Miért szívod? Van rá okod?

Egyébként, ha rajtam múlna, akkor max. fájdalomcsillapítót kapnának az ilyenek, nem egészségügyi ellátást, daganatellenes kezelést...

Úgy kellene, mint külföldön, ahol a dohányos magasabb díjat fizet az egészségbiztosítónak, mint a nem-dohányos.

2010. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hááát... :D utolsó válaszolónak :

16 éves vagyok, ma szívtam el az első szál cigimet (lila vouge) szóval nem vagyok rá szokva egyáltalán :D már bocs:D

2010. márc. 24. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

17:40-es vagyok

Helyes! A dohányzás káros! Értem?! :)

2010. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A narancssárga eve pl az, ami ilyen mintás, de az 120- as, kezdőnek nem ajánlanám...
2010. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!