Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lesz hányingerem ha...

Miért lesz hányingerem ha füvezek?

Figyelt kérdés
Amikor először füveztem akkor tök jó volt, elötte ittam is rendesen, eltoltunk pár cigit és semmi rosszullét mintha egy másik dimenzióba lettem volna, szinte repültem a zene ritmusával, mikor legközelebb szívtam akkor is ittam elötte és a cigi után pár percel hánytam is, de az a jó érzés megint megvolt és nem volt bajom utána, a következő alkalomkor megint volt bennem elég sok pia cigi után megint róka, utána pár hónapra rá megint pia annyit nem ittam mint az előző alkalmakkor de cigi után majdnem hánytam, akkor megnyugodtam el is aludtam. Mitől lehet ez?
2016. jan. 2. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá irni hogy másnap szivtam megint de pia nélkül és akkor is jelentkezett enyhe hányinger igaz csak fél percig.
2016. jan. 2. 23:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másodjára valami szintetikus sz4rt próbáltál.
2016. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi szintetikus nem volt biztosan tudom mivel ugyan az volt mint a legelső alkalomkor, és a többit sem magyarázza.
2016. jan. 3. 00:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a fű hatása. Ha egy sima cigire gyújtottál volna rá, akkor is hánytál volna.

Velem is volt már, hogy részégen cigizés során rám jött a rókázás. A füst az oka.

2016. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is a füstre gondoltam, de egyébként nem szokott a sima cigitől részegen hányingerem lenni, szerintem a spanglinak túl erős a füstje és azért.
2016. jan. 4. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld! :DD
2016. jan. 4. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy egy spanglival együtt szívod a dohányt, bármiféle szűrő nélkül. Ha amúgy nem dohányzol rendszeresen, az is kiválthat hányingert.


A fű önmagában egy hányás, hányingercsillapító szer, ezért is írják normálisabb országokban kemoterápiásoknak az orvosok.


Egyébként meg szerintem a sorrenden érdemes változtatni, először tépni, és utána berúgni. Részegen/másnaposan nem biztos, hogy jót fog adni a zöld, könnyű túladagolni mivel alkoholban oldódik a THC. (Ami fordítva ugye előny, mert becigizel, elkezdesz piálni, és nem csak hogy berúgsz, de valamennyire vissza is rak a flessre).


Egyébként meg persze ne csinálj semmi ilyesmit, sportoljál, egyél sok vitamint, szépen játsszál, mert elveszem. ;DD

2016. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Élőszőr is az én életem azt csinálok vele amit akarok, másodszor igazad van inkább sportolni kéne stb.. de nem vagyok rendszeres fogyasztó egyáltalán egy évbe kb 2alkalom van ha tépünk, harmadszor talán rendőr vagy? :D
2016. jan. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!