Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktassam le a barátnőme...

Hogy szoktassam le a barátnőmet a cigiről?

Figyelt kérdés
ő 15 lány, azt mondja nem fogy el heti 1 doboz, de nem akarom kérni, hogy szokjon le, mert abból csak a veszekedés van. Egyszer már abbahagyta, de aztmondta most elkezdte. Mit tegyek? Remélhetem, hogy kinövi? 18/F

2016. jan. 6. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te sehogy. Ha o nem akar leszokni, nem fog leszokni. Ha nem birod elviselni a cigiszagot, mondd meg neki hogy valasszon: vagy te, vagy a cigi.
2016. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle ilyet kérni, az zsarolás lenne. Úgy jöttem vele össze, hogy cigizett, nem lenne fer... :( nem lehet, hogy egyszerűen kinövi? vagy erre van esély?
2016. jan. 6. 23:29
 3/17 anonim ***** válasza:
És neked ez miért fontos? Valószínüleg nem leszel az élete végéig vele együtt, így a szemszögedből nézve teljesen mindeg, hogy dohányzik-e vagy sem.
2016. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ki tudja, de bárhogy is, most én vagyok vele, és most zavar.
2016. jan. 7. 06:53
 5/17 anonim válasza:
En mondanam neki hogy szeretem de visszataszit ha egy lany dohanyzik, ez altal a szemedben nem tunik tul igenyesnek. En ettol au egy mondattol elkezdenek gondolkodni mivel nagyon szarul tud esni ha leigenyteleneznek!
2016. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne minősítgesd. megmondhatod neki nem sértően, hogy milyen jó lenne, ha nem cigizne. ennél többet nem tehetsz.
2016. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, #5-ös nem egészen tudom hogy érted. :)
2016. jan. 7. 18:10
 8/17 anonim válasza:
100%

Ugy ertem hogy a dohanyfust szamodra nem tul igemyes dolog egy no hajan, ruhajan. Mondd meg neki hogy ez visszataszito egy csoknal is pl ha omlik belole a dohanyszag.


A masik: ha van esetleg neked is karos vagy egyaltalan valamilyen szokasod akkor "szokjatok le rola egyutt" es fogadjatok meg a masiknak hogy betartjatok. Pl ha betegesen sokat tippmixelsz akkor te arrol szoksz le a baratnod pedig a cigirol. Most mondtam egy peldat! :)

2016. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából talán az a rossz szokásom, hogy szólok neki, hogy zavar :) Nem akarok vele veszekedni, és ha szólok neki úgy veszi mintha apáskodnék. Nem dohányzik annyit, de persze a rosszból kevés is túl sok.
2016. jan. 7. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Mond hogy aggódsz az egészségéért.
2016. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!