Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajod a fűtől...

Lehet valami bajod a fűtől tisztán nagyobb menyiségben?

Figyelt kérdés
Egyszer szívtam, azelőtt ittam (keveset (1 pohár whiskey + 1,5 pohár bor + 5-6 vodkás gumimaci)), hánytam, majd (igaz sápadt voltam, de) rohadt jól éreztem magam. Az a kérdés, hogy ha nem iszom semmit, mennyit szívhatok, hogy ne legyen semmi bajom (ne hányjak vagy hasonlók... )? Mikor szívtunk kb 0.8-0.9 g-t tekertünk egy jointba, s ketten szívtuk el (én kevesebbet)...

2016. jan. 10. 01:31
 1/6 anonim válasza:

Hányingerről még nem hallottam, maximum valami szar szintetikus mesétől.

Ha túl nagy mennyiségbe viszel be, akkor max annyi történhet, hogy bealszol.

Nagy kárt akkor okozhatna, ha lenne valami szívproblémád.

"Ne legyen semmi bajod?" Pillanatnyilag nem lesz tőle. Ám ha elkap a riga lánc akkor könnyen leépítheted az agyadat vele. :D

2016. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
piával én mindig szarul lettem.. magába még nem, de sokan igen szóval ezt neked kell kitapasztalnod meg amúgy nagyon függ a hangulatodtól is..
2016. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem sehogy nem kell szivni es akkor nem lez bajod tolle.. Minden egyes betepesnel mas lesz a hatas van amikor jot nevetsz tolle van amikor hanysz van amikor csupan csak azt erzed hogy meg fogsz halni.. En azt javaslom ne szivd.. Folleg ne hosszu tavon mert sok mindent tonkre tesz.. Foleg az egeszseged.. Egy ido utan depreszios leszel az elvonasi tuneteitol olyanokat bantasz meg akiket egyepkent nagyon szeretsz es szepen lassan elveszitesz mindebkit magad korul a fu kattogasa miatt.. Elsore talan jo buli.. De ne tedd magad tonkre konnyu ra szokni es rettento nehez leszokni.. Tapasztalatbol irtam ezeket..
2016. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én baráti társaságom már egy jó pár éve szivnak mindennap. van olyan hogy napi 3-4szer is.. és egyáltalán semmi bajuk nincs , nem bántanak meg senkit.. ők szivnak én nem .. és sokkal okosabbak tőlem ... nem hülyék nem idióták ... normálisak hiába szivnak.. és a cigi meg az alkohol károsabb sokkal mint a marihuána ... nézz utána a neten ...
2016. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a 0.8-0.9 azért nem kevés adag két emberre :D Amúgy tisztán semmi bajod nem lesz tőle, nagyon nagy mennyiségeknél sem. Tisztán a hányás sem jellemző, de előfordulhat, főleg ha sima cigit sem szívsz és nem vagy hozzászokva a füsthöz.
2016. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0.8-0.9?? Akkor vagy szar az anyag, vagy olyan régi motorosok vagytok már, hogy immunisak lettetek :) Ha jó a cucc, akkor 0,1 g-től is simán túladagolhatod magad, persze csak ha bongból szívod, nagy, mély levegőket, és lent tartod 15-20 másodpercig. A túladagolás szédüléssel, ájulás közeli élménnyel, pánikrohammal, és hányással párosulhat, nem egy jó állapot egyik sem, de szerencsére 20-30 perc oldalon történő fekvés után (vagy néhány kiadós hányást követően) elmúlnak a negatív tünetek, és beüt a sunshine. Haverom nyomott már olyat, hogy vodka, hasis, fű, kratom, kóladió, és canna, mindet egy órán belül. Azt mondta, hogy élete legjobb hangulatát élte át.
2016. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!