Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez kezd nikotin függőség lenni?

Ez kezd nikotin függőség lenni?

Figyelt kérdés

Szóval mindennap kb egy szálat szívok,van amikor kettőt... És mikor elszívom úgyérzem ez volt az utolsó szál,soha többet rá sem gyújtok... De egy óra eltelik,és újrakívánom,de várok vele másnapig,mert nem akarok lebukni.. Sőt ezt a letevés dolgot is csak azért érzem,mert nem akarom,hogy a szüleim megtudják... Ha emtudok cigizni úgyérzem megvagyok őrülve... Sőt az a legrosszabb, mikor nemtudok elmenni cigizni... Akkor szinte embert ölnék azért,hogy cigizhessek. Ez kezd függőség lenni,vagy normális?

Koromat nemírom, maradjunk annyiban,hogy 18 alatt,antidohányosok kíméljenek.


2010. márc. 27. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nos ez már nyilvánvalóan föggőség
2010. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok azzal a különbséggel h amikor cigizni akarok akkor cigizek is. megoldom vhogy xD napi 5öt elszivok tutira elég rossz:( és igen sztem függök vagyunk de te örülj ha kibirod 1-gyel egy napra:) 16l
2010. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

aha... énis midnig megoldom,hogy tudjak cigizni... de utána midnig jön az a gondolat,hogy jaj legközelebb tuti nem cigizek,csinálok valami mást... Sajnos ez az egy szál is kezd kevés lenni...

Köszi a válaszokat

2010. márc. 27. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
1-2 szál, ráadásul ajjaj, le ne bukjak anyuapu előtt! ez annyira szánalmas. Egy frászt vagy te függő, csak nyavalyogsz.
2010. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolóval.

Ez nem függőség, csak csíra vagy.

2010. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

dehogyis az! nem tudjátok milyenek a körülmények

én tök melletted állok(kérdező)

én is így vagyok vele,csak én sokkal többet szívok. rohadt nagy a lebukásveszélyem,mert eddig már vagy 5ször egy hajszál választott el attól hogy ne tudják meg.

ha jársz hétvégenként bulizni vagy kocsmába akkor foghatod arra bűzt.

de egyébként meg nem érzik meg hidd el :) én mindig hordok magamnál rágót néha parfümöt és utána befújom magam. de nekem annyiból szerencsésebb h anya 6ig dolgozik ezért egész délután vagy reggel rágyújthatok mert úgyis előbb érek haza.

viszont kérdésre a válasz:) igen ez már enyhébb függőség:/ sajnálom :) vagy ne sajnáljam?:D

L/16

2010. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is dohányzom naponta 5-6.

Nekem se tudják itthon de nem is félek h megtudják.

Engem nem érdekel elmegyek sétálni ha rámjön. Az a rossz amikoir este 10 kor. És lakótelepen lakunk. Tátt olyankor mire átszenvedem magam a lépcsőn h kijussak. Amikor végképp nem tudtam mert rokonság is itt volt. De nem brtam rendeltem pizzát és kimentem h várjam. És akkor gyújtottam rá. Én nem bírnám azt hogy megvárjak egy napot.


17/L

2010. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-10 év és nagyon komoly függőség lesz belőle.
2012. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!