Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a dohányzásr...

Hogyan szokjak le a dohányzásról hogy ne legyen elvonási tünetem? Valami házi dolgot tudnátok ajánlani amivel végleg eldobhatom magam mellől a cigit? Nem szeretnék kezelésekre haszontalan gyogyszerekre költeni

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2016. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalod magad sportolsz és keresel más pótcselekvés lehet minimális elvonási tüneted lesz vagy nem lesz.
2016. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ezzel nem lettem előrébb!
2016. jan. 20. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem hiszek semmi fúúúdemódszerben. Ami viszont meglepett, és bevált, pedig nagyon erős előítéleteim voltak, meghallgattam Allen Carr hangoskönyvét. Közben még egy-két cigit elszívtam, a hanganyag vége óta egy szálat sem. Azóta évek teltek el, és nem voltak elvonási tüneteim, semmi bajom se. Azóta sem kívánom.

2016. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
AZ pontosan mi?
2016. jan. 21. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Allen Carr rövid úton leszokni a dohányzásról.
2016. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hangos könyv, youtube-on vannak fent részletek szerintem érdemes belehalgatni. (mondjuk nem dohányzom), de tervezem, hogy megveszem az eggyik közeli ismerősömnek, lehet hogy működni fog nála.
2016. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. lehet, hogy nem akarsz "fú, de jó módszereket", de én azért elmondom, hogy nekem az Allen Carr módszer segített. nagyon körbejártam a kérdést, ilyet típus vagyok:-) én se akartam kidobni egy forintot se valami hülyeségre, kamu dologra. Mivel volt garancia, megpróbáltam és sikerült. Pedig nagyon szkeptikus voltam, mert már mindenfélét próbáltam és iszonyúan szenvedtem. Most pedig nem. Pontosan nem is tudom mi történt az előadáson, amit Szász Gábor tartott, de valahogy helyre kerülteka dolgok. Az ára pedig azóta már többszörösen megtérült. hajrá, sztem nézz szét a weboldalukon. Üdv. K.
2016. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Allen Carr szeminárium, egy rablás. 60 ezret kérnek azért, amit ingyen is elolvashatsz. Pénz visszafizetési garanciát ígérnek, de ez is kamu.
2016. júl. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!