Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig es mennyibe kerul a...

Meddig es mennyibe kerul a dohanyzas kimutatasa?

Figyelt kérdés

A szuleim el akarnak vinni vizsgalatra ami kimutatja a cigit fel eve cigizek folyamatosan es haj mintabol meg vizelet mintabol mennyi ido alatt megy ki? ugy tudom hogy a verbe 10 oraig benne van

meg hogy ha a hajbol ki is mutathato akkor mennyibe kerulne egy teszt?



2016. jan. 26. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. A dohányszagot megérzi a szülő a ruhádon, a szádon, a kezeden. Nem kell hozzá vizsgálat.
2016. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Verbol kb. 10 oraig, de a kormodbol, hajadbol, a fogaidbol honapokkal kesobb is.
2016. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is ilyen vizsgálat ! Ez tök hülyeség ! Mindenkinek szíve joga dohányozni, azért meg nem csinálnak ilyen bonyulult vizsgálatot, higy lebuktassák a rendetlen kölyköket, ez a szülök problémája ! Meg aztán ki fizetne ezért ? Nem létezik ilyesmi, az őseid csak kamuznak, hogy kiugrasszák a nyulat a bokorból és bevalld, hogy dohányzol ! Buta kölyök.
2016. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hali,a nikotin bomlik.....a kátrány marad..... Tehát,a vér-nikotin szint folyamatosan csökken az utolsó xigi után...(egyén függő).De a kátrány ott marad mindenhol.(A kátrány a cigipapírban van), szivarozz,vagy sima pipa. Szerintemde nem vagyok orvos....
2016. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jól mondják, kamuból mondják hogy elmond...

De viazont ha rám hallgatsz akkor elmondod...én elmondtam és nem volt semmi, veszik nekem a cigit meg minden. Még jól is jöttem ki a dologból.

2016. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó te h_lye vagy. Nem jöttél ki jól a dologból, sokkal rosszabbul jöttél ki belőle. Ahelyett, hogy segítenének rendbe tenni a lelkivilágod és abbahagyni a cigizést - ami egyébként egyáltalán nem egy bonyolult dolog, tapasztalatból beszélek, nem csak úgy a nagyvilágba - még ők veszik neked azt a sz@rt, hogy jól van fiam, nyírjad csak ki magad. Ez aztán a szülői féltés, törődés, gondoskodás.


Persze a legtöbb fiatalnak nem a legideálisabb a szüleikkel megbeszélni ezeket a dolgokat, de az lenne a célszerű, ha segítenének rendbe hozni a dolgaid és leszoktatni a nikotinról. Egyrészt iszonyúan drága a dohányzás, másrészt az egész életed tönkreteszi.

2016. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...én akkor is szivtam volna ha azt mondják hogy nem...csak akkor a csempész szart... Főleg ezért is veszik inkabb meg mert ha mqr szívom akkor az ne a csempész ki tudja milyen legyen.
2016. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én, ha az apád lennék, segítenék hogy abbahagyd. Nem azért, mert fú de meg fogsz halni, mert az ígyis-úgyis megtörténik, hanem mert semmi szükséged a cigire és mert nélküle sokkal jobb lenni. Ráadásul felesleges, semmi jó sincs benne, és mert idegessé tesz - bármennyire is azt hiszitek, hogy az nyugtat meg.
2016. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De az én szüleim is dohányoznak...szerintem ez is benne van hogy nem beszéltek le rolla...mert elég képmutatás lenne.

De egyébként szerintem senki nem tud mást befojásolni ebben...mondhatod hogy csak pénzkidobás, stb nem old meg semmit. Nekem kell eldönteni hogy lerakom és én nem akarom abbahagyni.

2016. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Meg érzik rajtad,főleg ha ők nem cigiznek :D Gyújtót ne hagyd a zsebedbe volt olyan ismerösöm aki így bukott le :D Na mindeggy jó füstölgést :D

16/F

2016. febr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!