Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan szoktatok le?

Ti hogyan szoktatok le?

Figyelt kérdés
Nem tudom le rakni a cigit, egyszerűen az életem részévé vált már de a párom miatt szeretnék le szokni de nem megy :( segítsetek

2016. febr. 10. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

én nem dohányzom,és nem tudom hogy ér e valamit,de vannak ilyen tapaszok vagy mik

max próbáld ki,hátha segit valamiben

2016. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 gnoomage ***** válasza:

Anyám egy könyvet olvasgatott amikor rájött a kényszer + volt benne elég akaraterő akkorra...


Én teljesen tudom szabályozni, elkezdtem, kipróbáltam és amikor meguntam gond nélkül leraktam..

2016. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Tapaszt már próbáltam de nem ért semmit :(

Milyen könyvet olvasott az anyud ?:)

Amúgy 3 éve cigizek és napi 1 doboz , jobbik esetben 1 doboz második nap feléig ki tart

2016. febr. 10. 19:56
 4/24 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 gnoomage ***** válasza:

Ja igen, majd el felejtettem :D Próbáld ki az e-cigit... Nem egy haveromnak segített...


Sőt, egyszer amikor még próbálgattam a cigit én is kipróbáltam... Amint egy buli feléig csak az ecigit szívtam már nem tudtam rágondolni a sima cigi bűzére és "ízére"... Nem kizárt, hogy emiatt nem is mentem tovább, bár eddig mindig jól tudtam tűrni az ilyeneket...

2016. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a blogot :)

Ecigit is próbáltam de nem jött be :/ Inkább eladtam

2016. febr. 10. 20:10
 7/24 anonim ***** válasza:
Kihagyásokkal, kevesebb szál szívásával fokozatosan. Meg köhögtem is eléggé. Manapság már elég ritkán szívok, inkább sörre költök, az nem olyan káros. :D
2016. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Próbálom csökkenteni de pl nem tudok elaludni nélküle, amikor felkelek akkor is kell, evés után is , fürdés után, és persze együttlét után is :/
2016. febr. 10. 20:21
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Figyuzz gyúz amid megvan cigid fogd meg és semmisidsd meg csak simán szétmorzsolod és aztmondod hogy nem és ha cigizni akaraz onkább verd ki és eni is lenne vagy eg doboz cigi árát papir pénzt egy ezrest gyujts meg vagy inkább add oda egy hajléktalannak csak h szemlétesd hogy menyit kursz el egy cigire
2016. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nekem az össze családtagom anno nagy dohányos volt és mindenki úgy rakta le hogy elhatározta magát és azt mondta hogy mától 1 szálat se. Az a baj hogy van nikotin tapasz meg e-cigi meg sok technika de nem mindenkinél működnek. Elhatározod magad egy nap azt mondod hogy többet nem és ennyi . Szerintem ez az egyetlen és hatásos megoldás :/
2016. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!