Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért veszem elő újra és újra...

Miért veszem elő újra és újra a cigit?

Figyelt kérdés
Mikor nagynhezen sikerül lerakni a cigit, akkor látok valamilyen cigi ellenes "kampányt" (mondjuk facebookon hirdetik, hogy tüdőrák, büdösszáj, fogak elvesztése stb.) akkor valamiért újra előtörnek belőlem a cigi utáni vágyak kb 1-másfél hónapig cigizek mikor valahogyan sikerül magam rávenni, hogy letegyem (akár 1 év is simán eltelik, mert nem olyan régen 1 évre leraktam csak megint az azrcomba dugtak egy ilyet), akkor bizonyos idő múlva ismét elődobódik egy ilyen és fogalmam nincs miért csinálom. Volt aki felhozta, hogy meglátom a cigit és rögtön megint elkezdek rűgondolni és előjön a függőség, de akkor az is hatással lenne rám hogyha látok 1 doboz cigit meg ha valaki közvetlen mellettem füstöl, de ez egyáltalán nem zavar.

2016. febr. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert hiányzik a szertartás.
2016. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ha nagyon szellemes...
2016. febr. 16. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert szereted a veszélyeket.
2016. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem szeretem.
2016. febr. 18. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első pont hogy komolyan írt, te meg nem érted…
2016. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!