Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egészségtan házi - cigi...

Egészségtan házi - cigi ellenes plakát. Mit írjak/rajzoljak rá hogy ötletes legyen?

Figyelt kérdés

Egészségtan házi - cigi ellenes plakát. Mit írjak/rajzoljak rá hogy ötletes legyen?


Az a házi, hogy készítenünk kell egy dohányzás ellenes plakátot. A gond csak az, hogy azt mondta ötletesen oldjuk meg, és hogy nem akarja minden egyes plakáton azt elolvasni, hogy ,,a cigi rossz'' vagy ,,halálhoz is vezethet.''. Szóval nem akar átlagos plakátot a tanárunk, különlegeset akar, és nincs ötletem.



2016. febr. 27. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá plakátokra, ha nem akarsz copyzni írd át kicsit és kész. pl. láttam egy ilyet: "a dohányzók élete körülbelül 14 évvel rövidebb az átlagosnál" írj hozzá még valamit, hogy "te döntésed" vagy valami hasonlót, és én valami frappáns vagy akár poénos képet mellé raknék

[link]

2016. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jelenleg cigit vásárolsz, azzal az Orbán-kormányt támogatod"


Ennél elrettentőbb szerintem nincs.

2016. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kettes, hogy ez milyen igaz!

cc iphone cigarette- keress ra a Google kepekben! Ez egy cigi ellenes "reklam", es szerintem nagyon kreativ. ;)

2016. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!