Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen egy Evic VTC Mini...

Rayee kérdése:

Milyen egy Evic VTC Mini szett Tron prolasztóval?

Figyelt kérdés

AZ érdekelne legjobban hogy mennyire helyettesíti a dohányzást,és hogy lehet e felújítható kazánt kapni hozzá?

Elég sok helyen dicsérték,de nem tudom,hogy a felhőképzők,vagy az igazi dohányosok :)

elsősorban dohányzás helyettesítésére használnám,előrelépésnek,egy kezdő szettből.



2016. febr. 28. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lesz, bár ez teljesítményre már bőven felhővadász cucc, és az akksinak elég lenne feleennyit is tudnia. Van hozzá felújítható fej, az Ego CLR. Én is ilyet használok a saját Ego One-omban (1 ohmosat), teljesen meg vagyok vele elégedve. A fűtőszálat nem is cserélem soha: vatta kihúz, tekercs izzít, hamu kikocogtat-kitörölget, új vatta bele, és olyan mintha új lenne. A legjobb felújítható kazán amit valaha láttam.
2016. febr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!