Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan érzitek magatokak...

Ti hogyan érzitek magatokak ha nem tudtok rágyujtani?

Figyelt kérdés

nyilván a kérdés dohányosokhoz szól

mennyi idő múlva meiben nyilvánul meg? milyen érzés? és milyen időközönként mennyi időre szokott előfordulni hogyn em jutsz hozzá?


2016. febr. 29. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvonási tüneteket okoz, mint a kábítószerek nagy része.

Kézremegés, idegesség, rosszullét, őrjöngés - bármi előfordulhat.

2016. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom én is dohányzom

csak az érdekel mások hogyan élik meg

2016. febr. 29. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért nem tudok rágyújtani.

Munkahelyen pl. nem dohányzom. Egész nap kibírom. Semmi tünete nincs. Elfoglalom magam a munkával, szóval eszembe sem jut.

Viszont ha pl. várakozás közben nem gyújthatok rá, az nagyon rossz. Pl. 1-2 óra várakozás a reptéren. Akkor szívesen rágyújtanék, unatkozom, azon jár az agyam, hogy rágyújtok egyet, azzal is megy az idő és jól is esik. Csak hát sok reptéren nem lehet dohányozni. De ugyanígy van hosszú repülő út vagy vonat út során is. Itt nem 1-2 órára gondolok. Hanem mondjuk egy 8 órás út nekem már kihívás.

Akkor ideges vagyok, de próbálom elterelni a figyelmem.

2016. febr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem cigizek folyamatosan, csak hétvégén + néha hétköznap.

De amikor mondjuk vagy 5-6 napig mindig rágyújtok, olyan mint amikor nagyon megkívánok egy csokit. De brutálisan.

Ideges meg ilyenek nem leszek, bár nem jó érzés de kibírom, mert nem akarok rászokni.

2016. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de jó nektek

én totál meg vagyok örülva ilyenkor.. :D

bár én napokig szoktam hiányuktól szendvedni :D

2016. febr. 29. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik éve nem gyújtottam rá - nagyon jó érzés, hogy "nem tudok rágyújtani" :D Ajánlom minden dohányosnak.
2016. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!