Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most mi lesz az e-cigivel,...

Most mi lesz az e-cigivel, boltokkal, internetes vállalkozásokkal?

Figyelt kérdés

Rutinos e-cigisek válaszát várom! Tudtok valami alternatívát már? Felkészültetek erre? Külföldi kapcsolat, oldal, valami? (...)


A forgalmazók honlapjain, semmi infót nem találtam, a google, 2015-ös cikkeket dob ki, semmi friss info...

Írtam az Oxy-Gain contact lehetőségeinél egy hölgynek, nem kaptam választ...

4 éve e-cigizek, jelenleg egy 2200 mAh sticket használok, Aspire BVC Nautilus tankkal.


Hol fogok ilyen termékeket beszerezni?



2016. márc. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Amiről én hallottam:

Május 10 környékétől (ha jól emlékszem 13-tól) kizárólag a nemzeti dohányboltban lehet elektromos cigit és a hozzávalóikat beszerezni.

Ugyanazon törvények fognak vonatkozni az Ecigire, mint a hagyományos cigire.


Hallottam olyat is, hogy interneten ebben az évben még lehet majd rendelni.

De hallottam olyat is, hogy májustól már csak a dohányboltokban lehet venni és interneten már nem.


Javaslom menj be a legközelebbi dohányboltba, kérdezz rá a tulajra (alkalmazott nem valószínű hogy tud segíteni) , hogy mit tud az elektromos cigikről, milyen típusokat lehet majd kapni, stb. A tulaj teljesen készséges lesz, és segítőkész, mert örül, hogy van érdeklődő :D - legalábbis én így jártam :)

2016. márc. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Feke88 válasza:
A jelenleg kapható legnépszerűbb eszközökből és tartozékaikból lesz utánpótlás a Nemzeti dohányboltokban is. Ami kérdéses, az az áruk. Ha a dohánytermékekhez hasonló mértékű adó kerül rá, akkor olcsóbban jössz ki, ha havonta egyszer kiutazol valamelyik környező országba utánpótlásért.
2016. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!